הדרכה וייעוץ של איגוד הלב האמריקני
640

סיכום:


איגוד הלב האמריקני להפנות לתשומת לבכם לכולם לזלול רחב מאכלים מקבוצות הכיבוד המקוריות. על מנת שנשים יורדות קילוגרם עד הרגע שני קילו כל שבוע, עליהן לאכול מצד 1200 מרבית 1500 קלוריות ביום אחד. גברים מוצאים לנכון לבלוס מצד 1500 ל 1800 קלוריות ביום אחד במידה הם חושקים להוריד קילוגרם כמו זה ידוע שעד שניים במשך השבוע. כנס לאתר זה נמצא את חברות האוכל המגוונות שאגודת הלב האמריקאית מוכרת לרעיון שלך לצרוך.בשר, עופות, דגים - ברשותכם לסעוד לא 2 שנים מתוך -6 אונקיות ...
מילות מפתח:

מוסד המאמר:


איגוד הלב האמריקני להפנות לתשומת לבכם לי לסעוד מגוון מאכלים מקבוצות המאכלים המקוריות. כדי שנשים יורדות קילוגרם ועד ל 2 קילו בשבעה ימים, על הצוואות לסעוד מצד 1200 ל 1500 קלוריות ביום. גברים דורשים לבלוס מכיוון 1500 ל 1800 קלוריות ביממה במידה הנם חושקים להיפטר קילוגרם כמו זה ואפילו שניים כל שבוע. בוא נמצא את אותה חברות המאכלים השונות שאגודת הלב האמריקאית מוכרת לאתר שלך לזלול.בשר, עופות, דגים - ברשותכם לזלול הן לא יותר מ 6 גרם בשר, עופות ודגים ביום. בנתחי רזה על ידי עופות ודגים קיים הרבה פחות קלוריות עוזר ב בשר אדום שומני, אילו מה בסופרמרקט שברשותכם קיימים נתחים רזים של בשר אדום.לחמים, דגנים, עמילנים - קבוצת מזון זו מאגדת לחם, דגני בוקר, פסטה, אורז וירקות עמילניים כמו תפוחי אדמה ותירס. העסק שלך עלול להשיב שש מנות מקבוצת הקייטרינג היום ביממה. מימד הגשה היא בעצם פרוסת לחם זכוכית, כוס דגני בוקר זכוכית שבירה וכוס אורז, פסטה או לחילופין כוס ירקות עמילניים. על כן, אם הנכם סועדים יש לזכור לפניכם, כיוון הדגן הכללי הינה הטוב ביותר. כשתוכל, בחר לחם דגנים שלמים, אורז חום ופסטה מחיטה כוללת בסקטור עמיתיהם הלבנים שנשללו מה זה חומרי הדברה מזינים וסיבים.ירקות ופירות - פירות וירקות הם אביזרים חשובים בתזונה מכיוון שהם מכילים בתוכם עשיר ויטמינים וחומרים מזינים. אני עלול לקבל עשר מנות או שנתיים ביום אחד בידי פירות וירקות. רווח הגשה הוא כוס ידוע שעד כוס ירקות מבושלים וגולמיים, כוס מיץ פירות, או חתיכת פרי נמוכה ,. שאפו לבחור עשיר עיצובים בתזונה מכיוון שיש בם ויטמינים ומינרלים מיוחדים. בואו מתעתד את הצבעים שעליכם להוסיף בתזונה מהראוי זמנים.אדום - פירות וירקות בצבע אדום מכילים הדפסים מזינים המסייעים לשמירה בדבר חוזק הלב ודרכי השתן. לפרטים כנס גם עוזרים בזיכרון ומורידים את אותם הריסק לחלות בסרטן. שאנחנו מדברים באדום, בחרו של תפוחים, דובדבנים, תותים, עגבניות, פלפלים בצבע אדום וצנוניות, ואפילו עד שתי וותק.צהוב / כתום - פירות וירקות צהובים וכתומים מכילים נוגדי חמצון השומרים על אודות בריאות הלב, הראייה ומערכת החיסון. מספר פירות וירקות צהובים וכתומים כוללים נעזרים, לימונים, אפרסקים, מלון, דלעת צהובה, גזר ובטטה.
ירוק - פירות וירקות בעלי תן תקן עוזרים לצמצם רק את הסיכון להוריש ממחלות הסרטן ולשמור המתארת את עצמות ושיניים חזקות. בחר מאכלים ובינהם ענבים ידידותיים לסביבה, ברוקולי, אבוקדו, תרד, תפוחים מאושרים על ידי משרד לאיכות הסביבה ולימונים.כחול / סגול - פירות וירקות כחולים וסגולים מורידים רק את הסיכון להפריד ממחלות הסרטן ושומרים בדבר עיצוב בטכניקות השתן. הנם ואלה עוזרים לשמור בדבר תפקוד הזיכרון של העבודה. שתי מאכלים כחולים וסגולים טעימים הנם אוכמניות, אוכמניות, צימוקים, שזיפים, חצילים וכרוב סגול.לבן - מוצר מזון לבן מקדם את אותה המצב הלב שלנו, ואם תיכף במידה ויש בבעלותכם כולסטרול רענן, הנם יתרמו לשמור על אודות סוגים אלה. בננות, אגסים, כרובית, פטריות ושום הנם מסלולי טעימות שתצליחו לרשום לתכנית הארוחות שברשותכם.

כלי חלב - אם הנכם נלהבים חומרי חלב, המודרניות המוצלחות הנישות שעדיין ניתן לזלול וש ולרדת במשקל. למרות זאת, בחרו במוצרים דלי שומן אם ללא שומן. עכשיו מה כוללים את ויטמינים ומינרלים, טעמם טוב ומוריד את אותה הכולסטרול ביחד. מבוגרים בגילאי 19-50 מוצאים לנכון להשיב שלושה מנות על ידי כלי חלב ביממה. ספר תורה זהב חלב היא בעצם כוס חלב כדלקמן ש שומן עד דל שומן, כוס יוגורט ש שומן או גם דל שומן, גרם כזה אצל גבינה פתח שומן (להתרחק מגבינות ללא שומן יש לחומרי ריסוס אלו 2 שנים מאוד נתרן) עד כוס גבינת קוטג 'דלת שומן.לכלוך ואבק - הן לא צריכות ליטול לך יותר מחמש מנות הרבה לכלוך ביום בצורת שמן, אגוזים, זרעים, זיתים, אבוקדו ומיונז. מנות שומן מכילות כפית שמן אחת, 3 כפיות אגוזים או לחילופין זרעים, 5-10 זיתים, 1/8 אבוקדו ושתי כפיות מיונז. במידה אתה מחבב את אותו טעם החמאה על הירקות של החברה שלכם, השתמש בתרסיס חמאה מחיקוי חפים שומן. זה האם כך לא טעים מידי נפרד.