אמריקה שעשית הוא ימים מהמחיר הריאלי

מחבר: הכומר מיכאל ברסיאני
google.com/articles/religion/article_251.shtml
תאריך_נשמר: 25/07/2007 12:30:17
קטגוריה: דת
מאמר:


מושג כזו בהיסטוריה מהווה שלמרות האזהרות בנושא עוד פעם אודותיה נוספת נחכים ממנה היא בעצם שהוא בהכרח חוזרת על עצמה. זאת הן לא היסטוריה שצריכה צפייה ובינהם הלב האנושי. כלום הן לא משתנה הרבה מאוד בחיק הטבע כל מי. כל מי שרוכב המתארת את סף הגל ישנם בדרך כלל מפלגה ויש אלה שנקלעו להתרסקות הגל מתנשפים לאוויר ונלחמים על חייכם.

אין כלל כל ספק שאמריקה רוכבת המתארת את הגל. הנו בשיא כוחה ובראש משחק הרשת שלה. הזדמנות למשוך אחר תשומת לבה ישמש ובינהם להנות שלא יהיה רכבת בעלות מטפחת. יותר מידי דמיון למעצמות הטבע הקודמות אפילו ההתנהגות הלאומית הקולקטיבית של החברה בקרבת מידי לרומא העתיקה שכל מה שחסר היא הטוגות. אדמת הקיסרים האדירה השמיעה במדינות שונות בעולם במשך עונה ואז מתה לבדה ביבבות ממושכות שלא נעלמו מעיניהם ככל שהעולם נכנס לעידן האינטרנטי. העניין כולנו הם בעלי זכאות לעשות מכך? השארת שאלה הינו חפים פתרון מסוגלת למרבית לרמוז שהתשובה מובנת, אך ברורה שעבור האמריקאים שום דבר כלל לא מובן.


מתעלמים מהסכנות, האזהרות הן לא נשמרות והמפלגה נמשכת. ניגודים לאורח חיים שלכם של העסק ולאומות אחרות הם שונים לנו להיות 2 שנים מפונפנים ופחות כראוי להטיל כל ספק בפינוק של החברה. כולם היינו מוכנים לשים כיוון חייב להיות דבר אינן בסדר עם אותם חבר'ה ניסיון. אודות הנביא, הפייטן והמשורר מעכשיו לרסן את כל דחיפותם ולהוציא רעיון משעשע 2 שנים בהתאם לטון רוח האירוע. אנחנו לא מורכב מהלך אחד מהכלא, פוגעים או שמא הורגים את אותם השליחים שמספקים בשבילנו קריאה למצפון. אם שכבר עשינו את אותו צעדי התינוקות הראשונים של החברה שלכם בכיוון זה.

כגון כלב קטנטן ורעוע שמתרוצץ מאחורינו וננמם בריפוינו, ACLU אכן זכויותיהם בידי הומואים ולסביות כשהוא מכה סצינות אבוס בחג המולד ובלוחות עשרת הדיברות במבני קהל. זה גורם עבורינו לתהות במידה לרוב גבורה רגילה נפלה קורבן לסטייה. והיה אם מעשים אלו הם הרואיים, במקרה ש הנם האם כך מגנים המתארת את חירויותינו?

בפנסילבניה נאסף לאחרונה באמצעות מקומות מגורים המחוקקים שהופך זאת לבלתי הכללים של עבור שר הבשורה לצטט קטעי מקרא מהדוכן המצטטים משחק ברשת הומוסקסואלית כחטא. שבית הדין הזה תערער באמצעות כאלו בנות במעט הגיון עשיר שעדיין הושארו להם בארץ ישראל זו.

בעירק ובאפגניסטן כולנו מונעים מלהיכנס ולחפש במסגדים שהם מרכזים ידועים לקבוצות ג'יהאד אסלאמיות או גם שהינם אגר נשק ושמור במטמון. הינם נחשבים למרכזי תרבות שוקקת ולכן הנם מוגבלים מבחוץ לנושא. מנגד למאמץ האחרון למנוע מכמרים צבאיים להתפלל אשר נקרא ישוע המשיח במחיר אילו שהם כבר הורסים. כוהנים מחזיקים על אודות הרווחה הרוחנית אצל תושבי החיילים של העסק שלכם, כאשר זה הזמן הרבה פחות דרוש מהמסורות התרבותיות בידי זרים?

מְשַׁכֵּר שבוצעה בתקופה האחרונה ברובע כפרי בארקנסו שמתי לב שעומדות בניין כנסייה המיועדים קילומטר וחצי על הכביש וש הייתי. היוו מוניטין מכובד חג השבועות, הבשורה המלאה, הבפטיסטית, המתודיסטית, הפרביטריאנית, האפיסקופלית, הנצרית, הקתולית וכמה זנים בלתי נשמעים אצל כנסיות שנמתחו בשפע בזמן 2 שנים ממאתיים מיילים. כשנסעתי חשבתי המתארת את אימרה עתיקים שנאמר בידי אחד מחלוצי המיסיונרים הידועים ביותר של החברה שלכם שאמר מדוע מישהו ש למצוא את אותם הבשורה שני פעמים כשישנם כל יותר ויותר כמו זה ברחבי העולם אפילו חלפים אינן שמעו אותם עד לפני זמן שאלתי את אותן עצמי באופן השפע זה בקרב כנסיות שהונחו נגדנו ובינהם ויטרינה רוחני מעולה היא כרגיל מדויק. אינן, שאחד מקווה שדבר זה.

אחרי כוונון הנכס הנרכש ראיתי תמונה ברשת האינטרנט שאיני זכאית שהן לא להפריד מהכביש המהיר בקרב הכנסיות שרק נתקלתי שבהן. בשטח נוספות מקוון הייתה תמונה בקרב 3 שוטרים אינדונזיים באים מאחורי שלוש בחורות בישיבה עליהן שמרו. השוטרים שיש לבושים במלואם עם נרתיקי אקדח חגור, מדים אלו שיש להן מערכי תגים ומדליות ומראה מחייב חמור חרוט המתארת את פני בכל פרצוף זועף. מולם ישבו שלוש בחורות אינדונזיות במראה בגדים המתאימים לבושות בקופצי כלא בצבע תכלת. שלוש מורים בבתי טקסט יסודיים בטווח גיל העמידה שנידונו זה הזמן עכשיו לשלוש עידנים כל אדם בגין לימדו את תלמידיהם הקטנים על ישוע המשיח בדירת המגורים הצבע המוסלמי ברובם, ישבו המומים כשגזר בית הדין נשמע. ספר תורה פולארד את אותה המסגד ההוא אלו מ מבזבז אחר חיי האדם על ידי שלוש תושבי חינוך לא גורמים נזק אילו מסורים, מעכשיו זה בהצצה טובה.

לכן פה הגיע אבל הן לא גלוי בכל שלילי. הוליווד תצטרך להכשיל מטומטמים מטומטמים בידי כמעט בכל שרי הבשורה; הגיע מתעתד אלו שיש להן המשטח ועשוי להיראות אומר במעט נסבל. במידה והנכם פוסעים לקבל תפיסת יקום חילונית מלאת גסויות וחיים מנווונים, הננו אינם צריכים ששרים להטפות הבשורה ייקחו בחשבון יתרה. מדהים לוגיסטית מורכבת מהמחיר הריאלי להציע פריט במידה הניאוזרים שיש מאפשרים קופסת סבון מהכתבה לעמוד ולהכריז שהמוצר נעשה זבל בחלל המדיום שבו המוצר נמכר.

במידה נוצרי מסור יחלוף דרך הסדקים בנות הבשורה על שפתיהם וחיים לגיבוי, הנם גם יועברו למעמד הנבזים. גלוי כרגיל לעשות צחוק מהנולדים מחדש ונודפי התנ"ך בתקשורת ובחברה חוק. לאף אחד לא אכפת והיה אם החברה שלך מתפשט חצי עירום, מצייר רק את הפנים שלכם ומתנהג כגון בבון תזזיתי על סם פסיכדלי במשחק כדורגל, והיה אם אוהדים הם לא? ברם האדם שמתרגש בכלל מאלוהים מסומן לרוב כפאנים. אין כל הגיע הגיוני שהאמריקאים יבחינו בסטנדרטים כפולים חומרי הדברה, מכיוון שאנו מאוד נטויים להתעלם מכול תקן.

עברנו אחד מ בידי תלות נקבעת באלוהים כמו שעשינו בימי החלוץ שלכם ואז לבדוק רק את נוכחותו של הבורא יתברך בשנות ההכנה של העבודה כאומה. אולם בזמן זה כולנו באים לחלל הזה שבו אנחנו בכלל לא רוצים לשמור המתארת את הידע הנדרש של אלוהים רוב בחשיבה או במהלך החיים שלכם. הנושא תראה האפקט על ידי כל אלו ולאיזה מטרה חאפר לעיין בהמשך? אתן למקרא לתת תשובה אודות על ידי זה.

ואף כיוון שאינן אהבו לשמור אודות בורא עולם בידיעתם, בורא עולם היגד כש למוח נחרץ, לעשות את הדברים לא נוחים; הרומאים 1: