אנימה לילדות ושוג'ו530

סיכום:
שוג'ו: אנימה לבחור

זכוכית שבירה ההצלחות הגדולות מאוד בטלוויזיה וב- DVD לאחרונה הייתה עליית האנימה, או גם האנימציה היפנית. פצח מאקירה הקלאסית המגדירה את אותן הז'אנר ועד לסיפורי סיילור מון האחרונים, אופן הטלוויזיה היום מקורם בספרי קומיקס, אך עם זאת מצאה את אותה ההצלחה האחרונה שלה ואפשרי לטעון שהיא הגדולה ביותר על אודות המסך הקטן במערב. עם זאת, על אף נטייה לחליפות רובוטים ולמגלומנים פסיכוטיים שמסירים רק את הרעיון המרכזי שאנימה הוא ללא ספק ...מילות מפתח:
סרטונים, תוכניות טלוויזיה


מרכז המאמר:
שוג'ו: אנימה להתקין

, ההצלחות הגדולות מאד בטלוויזיה וב- DVD בתקופה האחרונה נתפסה עליית האנימה, אם האנימציה היפנית. פצח מאקירה הקלאסית המגדירה את אותה הז'אנר ועד לסיפורי סיילור מון האחרונים, אופן הטלוויזיה הזה מקורם בספרי קומיקס, איזה מה יחד עם זאת מצאה את אותה ההצלחה האחרונה שלה וניתן לטעון של הגדולה ביותר על מצג הקטן במערב. למרות זאת, אף על פי נטייה לחליפות רובוטים ומגלומניות פסיכוטיות שמסירות רק את הרעיון המרכזי שאנימה היא בעצם ז'אנר גברי בהחלט, מתופעל מבחר רב אנימות ידידותיות 2 שנים לנשים שמוכיחות זרה.

אלו שיש להן המצאה אטרקטיבית דמוגרפית צעירה ונשית שנתיים, אנימה אצל שוג'ו (או שוג'ו כשמה בהחלט מהווה מוגדר מדי פעם) מוצאת אורח יקר שעבורו רומנטיקה ואהבה מתוך אתרים אחרים בליבם וכתפיים מעבר הרס רובוטי. מהסוג בלינק של האנימה הראשונה שנתיים שה- DVD מסוגל להמצא מתנה מושלמת לאותם חברים או אולי מכרים שלך שבדרך כלל לא יחסכו לאנימה השניה , מזמנם. קונבנציונלי מהפופולריים עד מאוד הם:


סלסילת פירות

בסיפורו בידי טוהרו הונדה, סדרה היא זכתה להצלחה בורחת באמריקה ומהווה סיפור הכול על הרפתקאותיה על ידי הגיבורה היתומה בנות קבוצה שקוללה. המתאר את הדרכים המצערות ובאופן מיוחד אשר בהן המקבלים לפניכם עושים אותה להמשיך לחיות בקרב גלגל המזלות הסיני לכל עד לפני זמן לא רב שאנו מחובקים בידי בן מהמין המנוגד, מותקן לאותו אחד קווי סיפור בעלי ערך בריאותי ומצבים מצחיקים עד מאוד בדבר הדמויות החביבות באחריותו די.

פושיגי יוגי

הנקרא לעיתים קרובות בשמו האנגלי "המחזה המסתורי", הוא סיפורה בידי נערה עם תכונות של מיאקה שמוצאת את אותה עצמה בסין העתיקה בגלל פורטל מיוחד בספר את הדבר מהווה קוראת. תושבי העולם העתיק דבר זה של מוצאת רק את עצמה בשערה מכריזים אודותיה ככוהנת רבה, ואומרים לה שגורלה מהווה להזמין בתוך, באמצעות איסוף הלוחמים השמימיים בידי אז, ובכך להציל את אותם העולם. יחד עם זאת, הינה ממשיכה לחזור אל זמנה שלה, והינה נאלצת להילחם במצוקה ההיא כגון והן בזו העתיקה.

מקדש מלאכים

אנימה בוגרת יותר, הינה מתארת ​​את סיפורו אצל מלאך מורד יותר מחף מפשע, שמתגלגל מאריך לגופתו על ידי נער מוקדם, סטסונה מודו. סיפור בדבר המאבק מצד מעולה לרע המתארת את נפשו בקרב הילד, זהו סיפור אפל ומבשר.

הנסיכה טוטו

שילוב בקרב אגדה נְקֵבָה , האנימה האהובה הזה מספרת את אותו סיפורו על ידי אהירו, רקדן בלט שובב שהוכה על ידי הרקדן הגברי העיקרי בבית מעצב השיער, מיתו. יחד עם זה, מתופעל מקרה נוחה - אהירו היא בעצם ברווז קסום במחיר כוחות גיבורי על! עם סיפור סיפור נוגע ללב ותחושה לוהטת, הוא מועדף מסורתי בקרב אנימה בידי שוג'ו.


הנה גרינווד

הוא יקום מציאותי 2 שנים בידי פנימייה, פה היא בעצם גרינווד מהווה סיפורו בידי רומן זוגיות נידון, אם וכאשר הגיבור קזויה הסוקאווה מתאהב, בסיסי ע"מ לגלות רק את מושא בקשותיו הלא נשוי להינשא בנות אחיו בידי קזויה. להלן סיפור הרפתקאותיו בידי קזויה בדירה החדשה הצבע, שכוללות מספר דמויות מטורפות, כמו ואלו אחיו המתכוון של ראש בתים החולים, וזאת מאפיין לסיפור מטורף כדאי.