שמעון כהן סופר סתם מקרוב על כבלי DVI

396

סיכום:
אנחנו הטינו אוזן לעתים מזומנות הכול על DVI, אבל מה זה האם כך אומר ומה זה עושה? הדבר הפונקציה המרכזית על ידי יציאה לבנה זעירה הינה בכרטיס מסך? באיזו דרך הגיע עלול לעזור לאתר שלך ולמחשב האישי שלך? האם העסק שלך מזהה איזה מה DVI עמיד לעמוד בדרישות שלך?

ממשק הווידאו הדיגיטלי נועד על ידי קבוצת עבודת השיפוצים הדיגיטלית לתצוגה על מנת לפתור את אותן הבעיה של ממשקים אנלוגיים ודיגיטליים ללינה על ידי מחבר מבין. הינה פותח מפאת חוסר ​​ספיקה ...


מילות מפתח:
כבלי dvi


מוסד המאמר:
אנחנו שמענו על פי רב בדבר DVI, אך מה זה האם כך מציין שוב ושוב ומה זה עושה? סופר סתם הרצליה הפונקציה החשובה בקרב יציאה לבנה זעירה הינו בכרטיס מסך? איך זה הזמן מסוגל לעזור בשבילך ולמחשב האישי שלך? אם החברה שלך יודע אך DVI מתאים לעמוד בדרישות שלך?

ממשק הווידאו הדיגיטלי נוצר באמצעות קבוצת הפרויקט הדיגיטלית לתצוגה כדי לפתור את אותה הדבר הבעייתי הוא של ממשקים אנלוגיים ודיגיטליים ללינה בידי מחבר מסוג אחד. היא פותח מפאת העדר תקן בממשק אלקטרוניקה.

ניתן לראות שלושה הסוגים של סטנדרטים בכבלי DVI. מכריע ביותר לזהות איך כל כך סוג גלוי לפני שקונים לשדרוג ה- DVI שלך. משום כך קריטי ביותר לדעת על שום מה מנהל צוות כבל DVI ואיזה מהם יהווה המועיל מאד עבורך.

עם זאת, כבלי DVI זה יש את בשלב ההתפתחות. מכאן שלא קיימת תקן מסויים לכבל ה- DVI. בנסיבות אידיאליות, כבל הקולנוע הפרטי בקרב DVI יכול לסגנן חיבור 'דיגיטלי לדיגיטלי' בין מקורות הפרטים או גם הווידאו עבור מקרני הקולנוע הפשוט.


הכלל הסטנדרטי לכבלי DVI היא כיוון אורכו המרבי יהווה 5 דרך 'להפעלה ללא בעיות. זה באופן משמעותי אופייני לתת אומדן על אודות כבל DVI בפעם העיקרית.

נמצא שני הסוגים של ממשתתפי DVI ולכל אחד מה הם תכונות אינדיבידואלי. הסיכה השטוחה מציינת במידה הכבל הנו אנלוגי או לחילופין דיגיטלי. סיכה שטוחה שיש להן מספר סיכות בקרבת מציינת עד DVI-A או לחילופין DVI-1. סיכה שטוחה אחת מסמנת DVI-D. ערכות הסיכות תלויות אם הכבל מהווה מאמר רק אחד אם כפול קישור או לחילופין אנלוגי.

לברירת כבל ממשק וידאו דיגיטלי מוצהר עליכם לדעת את אותו הטיפים הבאים:

1. בדוק רק את 2 תקעי ה- DVI הנשיות מתוך מטרה לבדוק לאיזה הסוג של אותות הינם תואמים.
2. אינטרנט כזה או אולי שניהם מהווים DVI-D אם וכאשר כל אחד בוחר בכבל DVI-D.

3. כמו זה או אולי נוסף החיבורים הם DVI-A אם כל אחד בוחר כבל DVI-a.
4. והיה אם כזו החיבורים היא DVI ואחר הנו VGA, והאם ה- DVI מהווה תואם אנלוגי, של החברה שלך להכין מתאם DVI / VGA עד כבל DVI ל- VGA.
5. אם וכאשר אחר החיבורים הם DVI-1, מומלץ לרשום בכבל DVI מסויים, ​​אך טוב יותר אם וכאשר אני נעזר בכבל DVI-1.
6. והיה אם חיבור כדלקמן מהווה אלקטרוניקה והשני אנלוגי נו אז לא ניתן לחיבור ביניהם.