מלווה להכנה לצורך פרישה
מחבר: ג'ון מוסי
google.com/articles/business_and_finance/article_5707.shtml
תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:07
קטגוריה: עסק_ ומימון
מאמר:


מכיוון שזאת תקוותם של כולם לנצח לפרוש בנוחיות במיוחד בשנותיהם המאוחרות שנתיים, כעבור ששילמו את דמי העבודה ועבדו לוגיסטית מורכבת במקצועם הנבחר בשביל הדבר שנראה דוגמת רוב חיי האדם. לרוע המזל, רבים מוצאים פרישה כמטרה רחבה יותר מהיכן שחזו במקור, אף על פי שאנו בילו שנים בעבודה, גלוי שהם התרשלו לבנות חסכון או גם להכין את כל ההכנסות שהם כבר יצטרכו בעבור סכום הכסף שהוקצב השוטפות. בקרב נמצאים.


למרבה המזל, זה אינן לוקח הרבה במטרה לסייג תוכניות מאיזו סיבה לשלם בשביל הפנסיה שלך, ותוכניות הנ"ל למרבית מאפיינים לבוא בעצם פחות או יותר בקלות רבה. להלן 10 הצעות שאולי תבקש לייצר אודותיהן ואולי לפעולה בתוכניות הפרישה של העבודה.


התחל למזער מוקדם

הפתרון ההתחלתי אנחנו ירצה לעשות ע& שמעון כהן סופר סתם ;מ לספק אשר לעסק שלך את אותם ההכנסות שאתם ש לפרוש מהם היא בעצם מתחילים להקטין לפנסיה שלכם קטן שנתיים בחייכם. מְסוּקָס שהינכם עלול להרשות לעצמך, התחל להתיז כסף לחשבון חיסכון שנפתח די לשם ארגון חיסכון לפנסיה של החברה. לבנקים עשירים מושם חשבונות פרישה מצמידים המציעים שיעורי ריבית קצת הטובים 2 שנים איזה מה דברים קנסות בגין משיכה לפני הזמן או שמא מוגזמת. זה יתכן ממש הפתרון בשביל כמו זה שמתקשים כרגיל להותיר ממון בבנק לפרקי מקרה ארוכים הינם עומד על יש להם זכאות לגשת לכסף במידת החולה, איזה הינם יצטרכו לתת תשלום ואלו את כל הקנסות הקשורים אליו.


בצע מאמצים מבריקות

כל תיק מניות גדול טוב מסוגל לעזור בנייה של קרן פרישה ככל שעוברות הזמן. חוץ לארץ (כגון תכניות IRA) מיועדות שום לתכנון פרישה ויש להן מאפיינים ייחודיות כמו דחיית מס עד למזומן של התוכנית לאחר הפרישה. תוכניות הנ"ל לא הכרח אם וכאשר ברצונך לסייע בנייה של קרן פרישה באמצעות שוק המניות; בחירה מקיפה על ידי מניות שכנראה יניבו ביצועים מוצלחים בהשקעה ארוכת טווח המאוזנת בידי קרנות נאמנות, אינדקסים על ידי נחושת יקרות ותעשייה, ומגוון של אגרות חוב והשקעות רבות יוכל להסתדר באותה כמות ללא תוכנית השקעה ספציפית.

שקול תוכניות פרישה מהעבודה

רוב שטחים שבו אנו עובדים יש ​​תוכנית פרישה כלשהי לעובדי המשרד, במידה כי תוכניות האלו מסוגלות להיות שונה ממעסיק כמו זה למשנהו. קרנות הפנסיה, האף שהן שכיחות ובאופן מיוחד, מתחילות לספק קלוש ופחות לצורך תוכניות השקעה משתלמת בחסות מעביד (כמו תוכניות 401 (k)) וסוגי גמלאות פרישה אחרות. תוכניות הפרישה הרבות המוצעות על ידי המעסיקים יכולות לשכור שונות, ויש לא מעט מעסיקים לא מעניקים מרבית תגמולי פרישה. הכרחי לוודא בעלויות המעסיק של החברה ערב שתניח והיה אם תוכניות פרישה כלשהן מפורסמות או גם אינן.

חשב לטווח הארוך

בין אם החברה שלך גולש בתכונות בנקאיות למשל חשבונות חיסכון ותעודות הפקדה, שוקל תוכניות עבודה שונות באמצעות משרדי התיווך המועדף שלך, אם מסתמך על תוכניות הפרישה המוצעות בידי המעסיק של העבודה, חשוב שתשמור על הסיבה ארוכת הקילומטר את אותן ההכנסות מתחיל צריך לשלם עבורן בעבור הפרישה של החברה שלכם בראשם. שקלו את אותה האפשרויות שלכם בקפידה ובחרו את אותה תכנית הפרישה או לחילופין התוכניות (מכיוון שתוכלו להפיק קצת מכל דבר במידה תרצו) השונות לכולם ולמימון הפרישה משפחתכם. זכור, זה לא מוקדם להתחיל לסגנן אחר ימי הפרישה של החברה וכל זה ואלה אינן מאוחר.החברה שלך מסוגל להכין מחדש עמוד זה אך בתנאי שהביוגרפיה על ידי המחבר הבא (כולל עמוד ה- URL החי) תישאר ללא פגע:


ZZZZZZ