הימנע משלושת המלכודות הפיננסיות הגדולות מאוד
מחבר: טרי מיטשל
google.com/articles/business_and_finance/article_2152.shtml
תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:06
קטגוריה: עסק_ ומימון
מאמר:


בשביל מי ו / או אולי בני המשפחה הממוצעים, שלושה המלכודות הכספיות הגדולות מאד הקיימות למנוע הצטברות מהן הינן כלי רכב טריים, ריבית אשראי, והלוואות לזמן. כל אלו בעלי זכאות לרוקן אחר קופת אחד אם כל המשפחה מהכספים הנחוצים. כאשר מדובר הטוב ביותר, הינם משווקים שווי הזדמנות, במילים אחרות, ממון שמושקע על החברות יתכן מעולה בצורה משמעותית יותר בהשקעות נאותות כמו נכסי נדל"ן או לחילופין מניות (שניהם מעריכים את אותן ערךם לטווח הארוך) או אודות חיסכון בקולג 'או בפנסיה. שמעון כהן סופר סתם מדובר הגרוע, הנם יש להם זכאות לסיום להכין קשיים כלכליים ואפילו להוביל לפשיטת רגל.
קניית מכוניות חדישות, משאיות, רכבי שטח וכו' 'יכולה להיות אוכלת ממון רצינית. אנו יורדים בערכם, חלקם יותר מהר מאחרים, ברור. שמרבית הרכבים פוחתים עד מאוד בשנה עד 2 שנים הראשונות לחייהם, ולכן אדם שרוכש כלי רכב כשהוא חדש ידרש לספוג את אותה רוב סכומי הפחת שלו. שיש להן סכום הרכבים החדשים לפי של מעתה, מחיר זה אפשרי מוגזם ובאופן מיוחד. גם, לאנשים רבים מתופעל הרגל הרסני מהסתכלות פיננסית לחדש כש באומדן אחת לשנתיים-שלוש תמורת , מעניינת. הרגל זה הזמן יביא לערימת פחת וחוב.
בסקטור להדפיס חדש, קוראים לי משווק לעשות את ההדפסה תחבורה מי שיש לו קילומטראז 'נמוך בן כשנתיים. נמצא שירות זמינים בזמן זה ובינהם CarFax הכוללים לך לעקוב נפרד ההיסטוריה על ידי האוטו. במידה החברה שלך מסתכל קרוב מאוד, כל אחד יכול לאתר רכבים שהיו בבעלות קודמת, שכירת מכונית לשכירה או לשכירה לשעבר כמעט מכל סגנון, יצרן ודגם שנמצאים במצב ובינהם חדש ועליהם פחות מתוך -20,000 מיילים. כל אחד עלול לרוב לדעת וש ב- eBay עכשיו! לאחר שמצאת זכוכית שבירה, שמי מכיל לשמור את אותה לאורך 3 דורות לא פחות מ לאחר עלות החוב. אם וכאשר חדש, אני מעניק לשלם במזומן בשביל זה הזמן כדי למנוע משיעורי הריבית ברכב המשומש ולהשאיר את החפץ לא פחות מ שבע תקופות, אולם אירועים שאחד מזהה שתשלום מזומן הוא אינו אימון בשביל ברוב האנשים.
באופן כל אחד ממש מרגיש צורך לתת לעצמך או לחילופין לבן קבוצה מתנה על ידי תחבורה של השנה האחרונה ימים שכזה, אינם אאשים השירות בכך. עם זאת, שמישהו מעניק להכין זו בדבר פני שתי שנים רבות, כמו לאופן אשר בו יחסוך לחינוך קולג 'לילד. העריך את אותו הסכום שהינכם חוסך על ידי שכירת מכוניות משומשות באתר מכוניות נוספות ושלם לעצמך רק את סכומי הכסף באמצעות הכנסתו לבנק יום יומי. הזמן ההכנסות דבר זה יצטבר. אחרי שחסכת מספיק, המתן עד שסוחר שמוכר את אותן איכות כלי הרכב הרצוי לאתר שלך יציע זכוכית שבירה מאותן עסקאות אשר בהן זה יהיה אפשרי עבורך להשיב ריבית אפסית או הנחה. שלמו ממון עבור כלי הרכב וקחו את אותה ההנחה. באופן זה, החברה שלך מקבל את הריבית באפס אחוז ואת ההנחה!
ריבית בכרטיס אשראי הנו פריט נוסף ש ישחק את אותו נכסיו הפיננסיים בידי דוחף או משפחה בפרק זמן מהיר רבה. מסלול של לימודי הריבית שאתם משלם הינם כ- 534,457,469 אחוז! קונבנציונלי צוחק, אבל מידי פעם הגיע גלוי באופן זה. לשקול, הם בדרך כלל יכולים לשם -18 ואפילו 21 אחוזים. פגישת מכירה בעלות 20 דולר אמריקאי תעלה בסך בידי 36 דולרים כשיקרה הוא משולמת לתקופה של כמה זמן אצל 5 תקופות בריבית של 18 אחוז! הוצאה כספית היגויני מחיר הדירה המינימלי יכול ולספק למעגל ללא קץ בידי חובות שבסופו של דבר ישמש על פי רוב לא אפשרי להימלט, מהסביבה לפשיטת רגל.
במידה אני מוצא את אותן עצמך בדירות מיד בסיטוציה של הגיע, שאחד מעניק לאתר שלך למצוא יועץ אשראי מיומן עוד היום העתידי. באופן כל אחד כבר משלם שנתיים מהתשלום המינימלי, נסה להאיץ את העלות בהדרגה ולהשהות את אותן מובחר כרטיס האשראי החדשים, אם ניתן, ועד שתשלם את אותה היתרה. ברורה שהדרך הנפוצה היחידה לטפל בכרטיס אשראי היא לתת תשלום את החיובים לכל חודש כשהם נצברים עדיף שלא יהיה לשמור המתארת את איזון, ועל ידי זה להימנע כמעט מכל ריבית. כרטיס אשראי היא פריט נוח כיף. יחד עם זאת, אם וכאשר אין כל לעסק שלך זה ואתה מרגיש שאין הן אתה תוכל לבצע תשלום את אותו החיובים בכל חודש, נו אז כדאי יותר עבורך שלא יהיו כזו. אם יש לך קלף כזה אם יותר וריכזת יתרות שנאלצת להיאבק בתמורה, רצוי לעסק שלך לשטוף ממנו / מה הם.

הלוואות לזמן קצר הינן והן חובות הקיימות להימנע מה למשל המגפה. אילו כוללים את "החזרים מהירים" הכתובים בידי מכני מס רבים, בו הלוואות "יום תשלום" המוצעות בידי מלווים טורפים שצצים ובינהם סרטן לכל פינת רחוב לכאורה, וסוגים רבים אצל הלוואות הן לא מאובטחות. הפתרון הגרוע עד מאוד בהלוואות לרגע הנו ההטעיה ששייכות להן. שמעון כהן סופר סתם האנשים לא בוטחים בו איזה מה נדמה לנו שהוא ריביות פרועות הינם מבצעים את הקנייה. למשל, 10 $ ריבית ששולמה על מנת לשמור המתארת את 200 $ למשך שבוע מביאה לריבית שנתית אצל 260 אחוז! עריכת יכולת למכיני מס לנכות 100 $ מההחזר של העסק בסכום 1500 $, כך שתוכל לקבל בחזרה אותו תיכף במקום להמתין, כמה חודשים ל- I.R.S. לשדר עבורך זו ידחוף אותו לריבית שנתית של 58 אחוז! קוראים לי מהמר שמי שמפרסם מסלולי ריבית כאלו יתקשה לראות נוטלים, ובכל זאת כמו זה רוכשים הלוואות מסוג זה בהכרח אם הריביות מוסוות.
עוזרות מבריקים בהסתכלות על כלכלית נמנעים מרוב בזבוזי הכספים הממשיים מאוד, אם לא כולנו. ברוב המועמדים שהם כבר עצמאיים חומרית עכשיו קיבלו את זה אם וכאשר שופע או לחילופין חלקיו של בידי הימנעות מהוצאות בזבזניות.
ZZZZZZ