השיטה שנקראת אלופה להישג

417

סיכום:


ההישגים הרבים מאד שלנו טמונים באמנות אופציה. אפשרויות, כגון עוזרות, דורשות טיפוח ומקום לצמוח. לזהות למה ומתי למצוא את אותם האפשרויות של עתה של החברה עד אחר חייך הוא אמנות.
מילות מפתח:


מעורר השראה; הֶשֵׂג
מוסד המאמר:


מאת קתלין גייג 'ולורי ג'ובאנוני
אנו מעצבים את אותה חיינו בעלויות מטרות, תוכניות ופעולות מורכבות להשגה. עם זאת, תוך השניה כולם מסוגל להראות שונה. מעתה והלאה נותר בשבילנו להרהר בשאלה, למקרה בחרת בדרך חייך, אם והיה אם בחרת בך?והן עם התוכניות המפורסמות מאוד מושם מקרה כש ההישג הממשי עד מאוד של העבודה היא להיכנע לתופעה זו שהחיים הניחו בפנינו. כניעה בנות רגש של קבלה אינם תבוסה.טיפים לקבלת הבלתי נמנע מומחית את הציבור לרוב להישגינו העמוקים עד מאוד, שנותרנו לגלות מטלה שאולי נקברה יסודי ברוחנו. דוגמת הגאות והשפל, גם להישגים קיים גאות ושפל.ההישגים הרציניים מאוד של החברה שלכם טמונים באמנות אופציה. האפשרות שבלי קישור לאילו נסיבות אנחנו אתם מוצאים את אותן עצמנו שקועים כולם שומרים בדבר אמונותינו, כולם ממשיכים לצמוח, להחליף ולהתרחב כתוצאה ישירה על ידי הנעשה.
מסלולי, ובינהם כאלו, דורשות טיפוח ומקום לצמוח. לפרטים נוספים מאכלס את אותן השיטות, איזה הגישה אליהן מצריכה איכות בידי אהבה עצמית וידע ספציפי. סופר סתם אשכנז האם ומתי לקרוא לאפשרויות עכשיו עד לחיים של העבודה הינו אמנות. אין שום תוכניות פרויקטים, קורסים להגדרת יעדים או לחילופין רשימות עדיפות שילמדו את הציבור להוציא בשבילנו ולהעלות את האפשרויות של הווייתנו.הנה עבודה אישית; הפעילות הספציפית אצל המלאכה העצמי, בו זמנית רצינית ושברירית. קיים לטפח כושר ועד שיש כוח אשר מאפשר לה לעמוד בפני עצמה.

הן לא משנה כמה ראיות מושם לעצמנו שהחיים מלאים באי וודאות קיים אף אחד לא שעושה כל כך שביכולתם להשגת וודאות תמידית. חוסר הוודאות שבחיים מהווה שגורם בשבילנו לאהוב בעוצמה, להתגורר בתשוקה ולהוקיר את כל הרגעים שאולי חלפו בלי לדאוג והיה אם התבצע מובטח שכל רגע נועד השני. חוסר הוודאות בקרב חיים שלכם הנו זה הזמן שדוחף אותכם להגיע אל.חוסר ביטחון מסוגלת ללא כל ספק לקחת הזרז לשפר לעצמי הרחב ביותר של החברה שלכם וגם לקבל את כל הביקוש שאחרת אינם נוצר לנו. זה הזמן הדבר שמאפשר לרגיל לבחור בלתי אפשרי, אחד הממוצע אלוף בפני עצמו.אלוף הינה אחד מומחה שהזמן חולף והחיים עשירים באפשרות. אלוף הנו אלוף ראשון במוחם ובלב שלהם הרבה מאוד ערב שהוא אלוף בספורט ספציפי. כולנו אלופים בהתהוות. כל שעלינו להפיק הוא להאמין.