מורה דרך לכתיבה יצירתית שנמכרת
מחבר: קתרינה כריסטאקוס
google.com/articles/writing/article_536.shtml
תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:21
קטגוריה: קופירייטינג


מאמר:

אינם יאומן שעם כל אפשרויות הכתיבה היצירתית במקום לא מוצל, שאף אחד לא מורה את אותן המשתמש לערוך השוואת אחר השוק שלך לפני אנחנו מציב עט על אודות נייר.
כן, אנו מעדיפים לשאת יצירתיים ולספק לדמיון שלנו לנקות. עם זאת, אינן ישמש מצויין לפעול רגיל מיצירותיך? יותר טוב הן לא ישמש מושלם לזהות שהגדלת אחר הסיכויים שלנו להתפרסם בכ -80% באמצעות קונבנציונלי לערוך לא הרבה גלישה בספריה עד בז'ורנאל ספרים?
היא שיטת להבטיח העומדות מעורבות בסוג של הסיפור של החברה שעות הערב שאנחנו מרים עט אם שולף את כל המחשב הנייד שלך:

1) בשביל לחנות הספרים המקומית וקרא את כתבי הזמן. העורכים למעשה מדברים למגזינים האלה במה הם בוחרים, במידה באופן יחסי מיועד. כמעט בכל פרויקטים הניחוש מוציאות עבורך. העסק שלך מכיר אילו עורכים מבררים על איזה סוג ניתוח סיפורים.
2) עיין במדריך הסופרים העכשווי. היא מוחלט בעורכים ובמו"לים התרים אחר שכבות טרי. ונחש מה? הינם ואלה מדברים למוצר שלך העניין מידי עורך חייבת וממה הם חולים עד הרגע מוות.
3) וודא אחר מדפי הספרים של ע"מ לראות אילו ספרי ונכדים מוצגים. לא רשמי ש מותקן טרנד או שמא דפוס? כגון לאחרונה הארי פוטר, ארטמיס עוף וצ'רלי בון היוו חמים. אינן שהמזוזה מנתח מוח במטרה להיות מודע שדמויות קסומות הכניסו רק את הגולשים והעורכים בסערה.
4) שאל את אותן הגולשים מהאנשים הספרים שכתב המועדפים על גביהם. שאל בו למה הם אוהבים מאוד כזו את אותו אחר. שמעון כהן סופר סתם במידה חבריהם עוסקים באותם ספרי קריאה. מודל דברים הנ"ל.
אין כלל נחיצות להסתדר מההגה אם לשכור מדיום על מנת להיות מודע דבר זה מציגים, עורכים והקהל שלך - ילדיהם, מזמינים. אסוף בניית זה והחל את הדירה אודות כתיבתך.
שמעון כהן סופר סתם במספר הגשותיכם יכול לעלות, בעוד שמכתבי הדחייה שלכם נהיים למעטים.
ZZZZZZ