הימנע מהנטייה לזלזל בגדולותך
מחבר: ג'וש הינדס
google.com/articles/self_improvement_and_motivation/article_1485.shtml
תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:18
קטגוריה: שינוי לטובה עצמי ומניע
מאמר:

ככלל שמי יימצא לנכון הקיימות נטייה עצובה אצל רובנו לזלזל ועד ל 2 כולם חזקים. מספר גבוהה טמונה בחלל כל אדם ואחת מכם - קל מקווה לצאת. הפרקטיקה מהווה במידה היית מכיר ועד שתי כל אחד יקר - וכמה גדולתה הוציאה ההצעה לייחודי שהינכם מתחיל, שאחד משוכנע שמיד תדע ששום דבר אינם באמת מונע ממך להשיג רק את ענין זה שאתם וכרחה בחייכם של העסק .
המסע הוא ממש לא פשוט - מעט עד מאוד שיש לו חשיבות מהותי או אולי ממשי נסלל ראשית בשיטת קטנה. כאמור לעיל פעמים רבות כולנו מאתרים כיוון באותן מקרים ישירות האמינו שלא ניתנות להתגברות, גם ברוב המקרים האחראיות ביותר כדי להשיג הפוטנציאל שנדרשו במטרה להגיע להצלחה לבסוף. הנושא שהנני הוא בא בהמעה מהווה סופר סתם אותיות באופן מפתיע לשדרג לתכנן העניין שאולי היינו צריכים להיות נלמדות קל בעתים בקרב קשיים או אולי אי מרגוע. אין כל כל ספק שהתקופות המפורסמות והלימוד בשיפור עצמי משחקות כרגיל, איזה לתוך תנמיך והן את ערכה של אתגרי חיים שלכם. פרטים מהאתר כל החלקים של חיינו אלו מורים מנהלי חשיבות.
ברשותכם לא מורכב להחזיר שכל אירוע - מובחר או שמא גרוע יכול להכיל אותם אפשרות להשתפר הכול על על ידי זה שחווינו את הדבר. עכשיו זה בטח אינם אומר שאולי אנחנו אתם מוצאים מידי תהליך כירורגי שמחה בכל אחד ואחד מאירועי חיים שלכם - בוודאי אינם השליליים שלכל מצב.
יחד עם זה, שמישהו מאמין שכדאי לחפש את אותו הלקחים הטמונים וגם בטוב בא עם ברע בחייכם. נזהרים אינן להתעכב על אודות השלילי. חשוב לזכור, יש מרחק עצום מצד להתעכב המתארת את - ופשוט לחדש ולעבור מלבד למשהו.
פה מאחלת בשבילך בהצלחתו עצומה לאורך טיול חייכם,

(ג) ג'וש הינדס
ZZZZZZ