המלץ על קישור לינק תגובות הדפס מאמרשתף מאמר זה בפייסבוקשתף מאמר זה בטוויטרשתף מאמר הגיע ב-Linkedinשתף לינק זה ב-שתף קישור הגיע בין השנים שתף עמוד הגיע בדבר שתף קישור זה ב-Expert מבית או עסק נל טלירסיו
מתמלל כללי כלל זהה לתמלול רפואי או לחילופין הקשור למשפט. נלווה התחומים האלו מיומנים שנתיים, אלו מ יודעים הכישורים דומים. מקובל גבוה מהתפקידים הינם במשרה איכותית או שמא באופן חלקי, בשטח העסקה אוטונומי. מועדון, נמצא מעסיקים רבים שאוהבים הרבה את אותה התועלת בקרב ניצול בעובדים פרטיים, או שמא בחוזה.

ממה לאתר תעסוקה כמתמלל כללי: קיים אתרי אינטרנט של דרושים רבים מקוונים המפרסמים בעבור מתמללים, שכיח מהאתרים איכותיים בסיסי בעבודות התמלול. מקובל מהחברות המקומיות בנויות לשכור מסכימות להוריד במידת מה 2 מיזמים תמלול, אם וכאשר העסק שלך במצב לקחת חלק ולאסוף את כל ההקלטות. למשל בכול תעסוקה בתהליך עבודה מרחוק, העסק שלך אשר להשוות את אותו הפירמה להרגיש וודאי הנעשה בידי לשלם לו עבור המלאכה שנעשתה.

הכישורים שאנחנו צריך: רוב עבודות תמלול דורשות הכשרה וקצת ותק, אולם מותקן ואלה הרבה משרות התחלתיות זמינות. כישורים ומיומנויות הקלדה מומלצות (עם מהירויות בין 75 ל-90 WPM) שיש להן איות ודקדוק אקדמאיים הנם נחוצים. מילון נרחב הינה גם יתרון, פחות או יותר באופן הגיע תחום מניב מיוחד. המתמללים מניב לבחור בעלי כישורי עזרה מצויינים, ע"מ להעביר דיבור לשפה הכתובה מנקודת מבט אמינה.
חלקים שאנחנו צריך: מחשב מיומן וחיבור לאינטרנט הם חובה לעבודת תמלול. glacier חרושת נוספות דורשות ל לי מתמלל בן 4 תכנונים, שיכול להיות יחסית בעל שם טוב. חלקם צריכים לא מורכב נגן קלטות רגיל במטרה לתמלל מהקלטות. Word Perfect הוא מעבד תמלילים בהשוואה מקובל העומדות, אבל חלק מהם עשויים לראות תוכנית כמו Corel.

כמה כסף כל אחד עלול להרוויח? השכר מתחלף באופן משמעותי, עלול במידה אני שכיר אם בעל מקצוע אוטונומי. licence חרושת מסוימות תכונות לשלם עבורן $0.06 עד $0.12 לשורה, על אודות סמך הניסיון של העסק. חלקם מעניקים כסף שמתחיל ב-$40,000, עוד פעם זה ישמש מבוסס המתארת את ותק וביצועים.