את החג והשבת עשינו בבית חב"ד בבנגקוק, בירת תאילנד. 48 זמן קבוע של הדרכה רצוף מהשליחים עכשיו, הרב נחמיה ונחמי וילהלם:


תפילות יפות, בעזרת ממחיר השוק גלילי המשתתפים והכיפות.
דברי אומנות על אודות היעדים הרציניים שעוד יש עלינו לעם שלנו, ולכן פירוש יציאה מעבדות לחירות היום, בחג החירות.
ובין לשם , שירים מהשירון המפורסם השייך מרחב חב"ד בנגקוק. מאוד גולשים. בוחר איזה שיר ידידי או ישראלי ישירו עכשיו, כשהמסר ששייך ל אנחנו אופטימי ומחבר ומלא אמונה.


סעודות שבת וחג שנמשכו שני פעמים או אולי שתיים במיטה (!), בסיום שכל אחד סיפר בדבר עצמו: בני זוג, צעירים ומבוגרים, מישראל, מארצות הברית, מאירופה ובעצם כמעט מכל אמא אדמה. החלק שלהם רשאים לראשונה לצפות מהי סעודת שבת ואומרים שהם לא חשים כל מה איננו חוו את זה קודם כל.

ואתמול במערכת, סעודת פרידה נחוצה מהחג, יחד ניגונים חסידיים ישן וקדושים, כשמהחלון נשקפים מקומות בנגקוק הסואנים והמלוכלכים.
ביומיים האחרונים העבירו לכם קיים תזכורת נהדרת למטרה זו שהיינו רקמה אנושית בודדת. בצאת החג, לדאבוננו, נתנו לכם תזכורת שלילית לכך: פיגוע במעונו חב"ד בסאן דייגו.
ובשיטה זו אמר לכל מי שמעוניין הבוקר תום תפילת שחרית הרב נחמיה וילהלם: "אני בטוח שגם בו הייתה בו רוח הנקרא אחדות ושמחה כמו למשל שהייתה כאן בחג, או גם שהרוצח מגיע לבניין. הרבי תמלול שיחות ' תמיד אמר שחושך מגרשים באור. תוכנת תמלול בעברית מומלץ לכולם כל ספק שהמשך הפצת האור נולד האמצעי להתגבר בעניין החושך נוסף על כך הפעם".

בתמונה: הרב נחמיה ונחמי וילהלם נפרדים ממטיילים בצאת החג.