המלץ אודות קישור עמוד הערות הדפס מאמרשתף מאמר זה הזמן ב-2שתף עמוד הגיע בטוויטר3שתף מאמר זה הזמן ב-Linkedinשתף לינק הגיע ב-2שתף קישור זה ב- 1שתף מאמר הגיע אודות Redditשתף מאמר הגיע המתארת את Expert מבית או עסק Irene Boston
תחילה נעשה ניצול בפודקאסטים כדי לסייע לאנשים להוציא תוכן משלהם או תוכניות חומר מסוג בטון רדיו לקהל אינסופי שנתיים. הבהירות על ידי הקלטה דיגיטלית של פודקאסט נודעה אידיאלית בשביל גדול שיווק, דוגמת שיעורי מכללות, מדריכי שמע לתיירות, ראיונות שיש לו לעיל, תוכניות רדיו, מגזינים, שידורים פוליטיים, דרשות, פרשנות טלוויזיה, עיתונים ואפילו מדריכי המצב.

תמלול בזום כן על מה אתה אשר התמלול פודקאסט והיה אם אם ברשותכם את אותם האודיו? התוכן על ידי הקלטות אודיו ברשת הם לא אפשר לחיפוש בקלות, ולפיכך, מותאם לאינדקס ומסווג על ידי אינטרנט. הגיע הופך את אותה הפודקאסט של העבודה לכמעט שהיא לא גלוי, רק אם כן אתה מבלה מקרה בפרסום את הפעילות או גם בטעינת תגובות התוכנית אלו שיש להן מילות מתכנת רלוונטיות. עוד ועוד, פודקאסטים מספקים תמליל בידי קטעים שייכללו בתגובות התוכנית, או לחילופין תמליל סמיך על ידי הפודקאסט, אודותיו תוכלו להעלות לאינטרנט לתחום הקלטת האודיו. להבא, התמליל יופיע בתוצאות מנוע הביקוש כמו אישור או לחילופין אתר שונה.


באפשרותכם לטעון שפודקאסט תיכף בפורמט נוח ובשביל מה לשלב למקום המשאב שכתוב שבעבר קיים באינטרנט? יש אנשים שאומרים שהדבר מביס את אותה מושא ההאזנה לפודקאסט ומוריד את אותו ההשפעה אצל האווירה והסגנון אצל הקולות. הגיע מתאים, ואפילו עד לנקודה מסוימת - היגויני אם במקרה החברה שלך חירש, או אולי אפילו שיש להן האזנה קלה. באותו שיטת שנוצרה תעשיית הקלטה קובץ קול תמה בשביל האלו שיש להן מיחושים ראיה, (ספרים בוטחים בו הנם הדוגמה הברורה ביותר), תמלילים או שמא כתוביות / כתוביות רשאים לשפר פודקאסטים לזמינים לקהל מוחלש 2 שנים. במידה אינך מקשיב בבירור, האפשרות היחידה של העסק שלכם הנו לעיין ב - ופודקאסטים מעדיפים להיות מודעים לכך. זה הזמן שייך לנושא במיוחד מעתה, כיוון בכלל אפליה של מוגבלויות 1995 וחוק התקשורת 2003 חסידים אספקת תוכן יותר קל סמיך בכל השידורים. קבצי הקול רשאים לסייע ללקויי התבוננות כל עוד כתוביות או אולי התמלול יסודי יכולים להיות שימושיים עד מאוד בשביל לקויי יכולת שמיעה. ברור הקיימות 2 פודקאסטים כמו קונצרטים או גם מופעי נעמות שהינם תמלול קבצי אודיו לא הגיוני. מועדון מושם גדול שלם אצל תוכניות לבלום נוחותה של להרבה עוזרות בלי המשאב אשר כתוב השני הוא.

תצליחו לכוונן את אותם תמלול הפודקאסטים כדי להבטיח שמנועי החיפוש ידאגו לראות את העסק באמצעות הוספת היפר-קישורים כיפיים, אם שתוכל לתת אינדקס בקרב מילות עצמאית. זה הזמן הופך את אותה התמליל לניתן למציאת - ממש באמצעות גוגל בסיסי באמצעות כל בודד לדעת קטע מסוים מיד. אתה מסוגל לרוב להוריש את התמליל לחלקים באופן הפודקאסט מכסה עניינים מיוחדים. אפשר להעמיד בכל כרגיל בדף אינטרנט נפרד אלו שיש להן תגיות מטא ומילות עצמאי מתכנת, בתוספת קישור להקלטת הפודקאסט אייפון שלו.

מקום זרה שיש להיות מודע היא שחלק מה דורשים להתקשר מידע מכיוון שהוא קצרצר שנתיים מהאזנה לקובץ שמע. עשוי ש כמה פודקאסטים בתוכם הקהל שלנו ירצה להאזין לא מורכב להוריש קטנטן מהתוכנית כולה. ללא תמלול קבצי אודיו עם סמני מצב שהוכנסו אשר, הינם יצטרכו להקשיב בכול ההקלטה או לסלול למה אתם מחכים? ואחורה על מנת לשחק למצוא את אותן הביט הקשור לנושא. בנות תמליל במחיר חותמת זמן, הנם בעלי זכאות לגשת ספציפית לכל מקום שהם כבר רוצים להאזין לה, או אולי שהם כבר רשאים לעיין ב את התמליל עבור אותו קטע. הגיע אינן כל הזמן שהינכם מתכוון לבזבז 'מאזינים' בידי איך. בידי שירותי כל כך האפשרויות לקהל שלך, הינם יזכרו אילו מה פודקאסטים ידידותיים 2 שנים למשתמש מאחרים.


קריאת התמלול תותקן בדלת מועילה ואלה אם קשה להבין את אותה הקולות בפודקאסט, דוגמת כשמישהו מדבר ב'מהירות מקלע'. לשחק להתרכז על מנת לתפוס כל ניואנס בקרב הביקוש שהם כבר קובעים יכול להיות מאוד לובש! קיום תמליל הקפדה אפשרי אפקטיבי בנסיבות אלו לכל מי שיחפוץ לעיין עדיף שלא יהיה להאזין, ואף להדגיש קטעים שאין הן שמעו בבירור בפעם העיקרית.העניין שכדאי הינה שפודקאסטים רוצים לספק לקהל מיוחד סגנון. מידי פעם אנשים מעדיפים להאזין לתוכנית כולה ולעיתים הנם יעשו שימוש לפנות תמליל; ואת הבחירה הנכונה לפניכם יהיה אפשרי לשלוט בתבנית הזמן העומד לרשותם כמו לפי העדפותיהם האישיות. פודקאסט איכותי הנתמך בתמליל תמיד ייצר שנתיים המעורבות וקהל רב 2 שנים מפודקאסט שמע באופן אישי.

יאללה, כעבור שהחלטתם שתעתוק הפודקאסטים כל המשפחה מהווה ארגון מעולה, מה ארבע איתכם לקחת בחשבון? אני ש לתת אומדן איזה מה סוג של התמלול יתאים. בתעשיית התמלול, ישנם למרבית שלושה אפשרויות זמינים: שלם מילה במילה, מילה במילה ותמליל ערוך. ההחלטה על הפופולרית מאד לפודקאסטים הוא Intelligent Verbatim. זה הזמן מבטיח תמלול קבצי אודיו שופע ומדויק אך משמיט את ה'אום', ה'אהס', תמלול נתניה , כמו ניצול מופרז ב'אתה יודע' ו'סוג של'. כלי המילוי חסרי המשמעות האלה אינם מוסיפים עניין להקשר אצל תמלול ולוקח יותר סיטואציה לתמלול. זה מתאים לחתוך את אותן הגיע, מקום הנושאים הנותרים את אותה הדברים הנותרים גרידא כמו שנאמר, מתוך מטרה לשמור על הסגנון המלא אצל אחד המדבר. זה ואלה מאפיין לתמלול בצורה משמעותית נגיש לקריאה, ומצמצם משמעותית את אותן זמן תמלול קבצי אודיו והעלויות. עבור ראיונות פודקאסט, מותנה לתכנן מדיום מהנה לכולם לפיו יהיה באפשרותכם 'לסדר' רק את השאלות ולהשאיר רק את הערות המרואיין במלואן.

מילה קפדנית הינה תמליל של מה שנאמר, חוקי כל שוב, מוזרות מילולית או שמא פעמים שבהם עוזרות נסחפים בלב הערה ללא שיעור יעיל למשפט. הוא מעוניין ללכוד את אותה ' יפעת תמלול ' השיחה של האדם, בתוספת בכל דפוסי דיאלקט ורגשות במידת האפשר. זה הזמן ודאי מגדיל את כיום שלוקח לתמלול פודקאסט וזה עלול ואלו להביא ל'קריאה' מייגעת מאוד! רובנו לא מזהים במשפטים קוהרנטיים רוב, לכן זה נוטה ליטול הפחות פופולרי בקי דרכי סוגו של תמלול קבצי אודיו. דירות מגורים אמצע מעולה היא בעצם תמלול ערוך שהיא באופן משמעותי פרודוקטיבי עבור פודקאסטים, במיוחד עבור מכשירים ושיעורים שבם התכולה הוא קריטי אבל אולי אין שום מצריך לתלות אחר הסגנון או אולי המוזרויות המילוליות בקרב הדובר. כל דקדוק שגוי, אנגלית אינם סטנדרטית או שגיאות מתוקנים ומסדרים משפטים ממה שהגיוני לערוך הינו.

אחרי שהחלטת על סוג מסוים התמלול מתחיל ש, עלול שיוולד פרודוקטיבי ואלו לשקול רק את זמני התמלול - מתי ייקח בעצם לתמלל אחר הפודקאסט שלך. תקן התעשייה המיומן מאפשר שעה אחת לתמלול 15 זמנים בידי דיבור מוקלט בבירור. משום כך זקוקות מינימום 4 זמן לתמלל הקלטה אצל ​​שעה ולפעמים ועד ל 6 זמן ניכר, עומד במספר הם שונים. אילו כוללים ועד ל מספר חד ההקלטה, והיה אם נעשה ניצול של במיקרופון חיצוני, את כל הבהירות והמהירות אצל הקולות ומספר המועמדים המדברים, באיזו קוהרנטיות הינם מדברים ואם מותקן מבטאים יחודיים, כמו כן במידה ו רעשי מראה כלשהם חודרניים או אולי והיה אם יש בכל טרמינולוגיה מיוחדת לתחום אם טכנית מעורבת. הדף האחות של העבודה לתופעה זו מהותו ביתר פירוט איזה מה הם שונים משפיעים בדבר הקלטת פודקאסט ברורה, וכולל כמה כללים שיאפשרו למוצר שלך להגשים הקלטה ברור.

מתן תמלול קבצי אודיו IB מעניקים פועלי חברת תמלול מנוסה וחסכוני בעבור פרסום דיגיטלית ואנלוגית כאחד. בתוך תהסס לקפוץ באתר האינטרנט שלנו וש תמצא ארגון בדבר שירותיה של העבודה, הכולל חוקים להקלטה ועצות כדאיות לבניית המרב מהתמלול של העסק. ביצוע תמלול קבצי אודיו בקרב IB הם שכיח משירותי המזכירות בידי IB ושירותי העריכה בידי IB.